Ми відкриті для всіх і кожного, хто працює на ниві освіти, культури, науки та виробництва задля процвітання України
Видача картки здійснюється у центрі реєстрації (кімн. 31, тел.: 707-66-40)
Пропонуємо долучитися до навчання на платформі UDEMY.
Для всіх студентів та співробітників НТУ «ХПІ» є можливість отримання вільного доступу до навчання на будь-якому з курсів.
UDEMY — 213 000 онлайн-відеокурсів із новими доповненнями, які публікуються щомісяця.
Детальніше
Фик Ілля Михайлович — доктор технічних наук, професор, кандидат геолого-мінералогічних наук, завідувач кафедри «Видобування нафти, газу та конденсату» НТУ «ХПІ» та кафедри «Мінералогії, петрографії та корисних копалин» ХНУ ім. В. Н. Каразіна, старший науковий співробітник з розробки нафтогазових родовищ. Український вчений, фахівець в галузі нафтогазової інженерії, заслужений працівник Укргазпрому, віце-президент та академік УНГА, член ЦКР Міненерговугілля України, Експерт МОН, засупник директора ТОВ «Карпатигаз», лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.
Наукові інтереси: підготовка сировинної бази нафтогазовидобування, транспортування і підземне зберігання газу, проектно-кошторисна документація для будівництва, інноваційної реконструкції об'єктів нафтогазовидобувної промисловості.
Основні віхи життя:
Фик І. М. на цей час є членом редколегій наукових видань нафтогазового профілю, співавтором та керівником інноваційних проектів міжнародного наукового співробітництва, консультує студентів, дисертантів в Україні, закордонну наукову спільноту.
Ілля Михайлович має понад 400 друкованих праць (монографії, статті, авторські свідоцтва, патенти, підручники та посібники. Керівник і співавтор сотень прикладних проектів розробки газових і газоконденсатних родовищ України, в тому числі з важковидобувними запасами.
Більше про вченого у проекті «Учені НТУ «ХПІ» – освіті, науці, промисловості: кращі видання»
НТУ "ХПІ"
61000, Харків, вул. Кирпичова, 2 tel:+38 (057) 707-63-61, Е-mail: library@khpi.edu.ua Cайт науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ» доступний на умовах ліцензії Creative Commons «Attribution-NonCommercial» 4.0 Всесвітня |