Відкрита освіта

Он-лайн курси, освіта для дорослих (впродовж життя)
Електронна платформа для навчання дорослих у Європі. Зареєструвавшись на платформі, можна поділитися ресурсами та подіями; опублікувати статті; знайти партнерів з Європи для своїх проектів, а також обмінюватися ідеями та передовими практиками.
 
 
Глобальна навчальна онлайн-платформа, яка пропонує доступ до навчання світового рівня в будь-який час і в будь-якому місці (онлайн-курси і наукові ступені провідних університетів і компаній).
 
 
Платформа он-лайн освіти в Україні. Prometheus створює власні онлайн-курси з найбільш популярних тем. Більше ніж 200 он-лайн курсів різноманітної тематики.
 
 
Educational Era – студія онлайн-освіти. Створює онлайн-курси, спецпроекти, інтерактивні підручники та освітні блоги. Якісна та доступна онлайн-освіта в Україні.
 
 
Онлайн платформа неформальної освіти: освіта дорослих і політика навчання впродовж усього життя в Україні, а також професіоналізація фахівців у сфері освіти дорослих.
 
 
Платформа Міністерства цифрової трансформації України для навчання цифрової грамотності. Розробляє власні курси, використовуючи загальноєвропейські стандарти викладання та оцінки цифрової компетентності.