Відкрита освіта

Он-лайн курси, освіта для дорослих (впродовж життя)
Глобальна навчальна онлайн-платформа, яка пропонує доступ до навчання світового рівня в будь-який час і в будь-якому місці (онлайн-курси і наукові ступені провідних університетів і компаній).
Відкрито власний кампус Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» на порталі Coursera! Приєднуємося до кампусу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» - вхід з використанням корпоративної електронної пошти (*.khpi.edu.ua) університету.
Це доступ до понад 5200 курсів і 2200 керованих проектів від провідних університетів і партнерів Coursera! Детальніше
 
Пропонуємо політехнікам долучитися до навчання на платформі UDEMY (https://www.udemy.com/). НТУ «ХПІ» має можливість надання вільного доступу для навчання на будь-якому курсі для всіх студентів та співробітників. UDEMY — 213 000 онлайн-відео курсів із новими доповненнями, які публікуються щомісяця.
Докладніше про UDEMY (https://about.udemy.com/?locale=en-us)
Доступ надається за запитом. Запити надсилайте на адресу: library@khpi.edu.ua
  • для отримання індивідуального доступу — П.І.Б та адресу корпоративної пошти, за якою буде надаватися доступ;
  • для отримання групового доступу — таблицю з переліком П.І.Б та особистими адресами корпоративної пошти (два стовпчики).
Після надання доступу на особисту пошту прийде лист с запрошенням розпочати роботу на платформі UDEMY.
Бажаємо приємного навчання з UDEMY 
 
 
Електронна платформа для навчання дорослих у Європі. Зареєструвавшись на платформі, можна поділитися ресурсами та подіями; опублікувати статті; знайти партнерів з Європи для своїх проектів, а також обмінюватися ідеями та передовими практиками.
 
 
Платформа он-лайн освіти в Україні. Prometheus створює власні онлайн-курси з найбільш популярних тем. Більше ніж 200 он-лайн курсів різноманітної тематики.
 
 
Educational Era – студія онлайн-освіти. Створює онлайн-курси, спецпроекти, інтерактивні підручники та освітні блоги. Якісна та доступна онлайн-освіта в Україні.
 
 
Онлайн платформа неформальної освіти: освіта дорослих і політика навчання впродовж усього життя в Україні, а також професіоналізація фахівців у сфері освіти дорослих.
 
 
Платформа Міністерства цифрової трансформації України для навчання цифрової грамотності. Розробляє власні курси, використовуючи загальноєвропейські стандарти викладання та оцінки цифрової компетентності.