Адміністрація

Наша адреса:  61000, Харків,
вул. Кирпичова, 2
Тел.: (057) 707-63-07

Е-mail: library@khpi.edu.ua

 
Графік обслуговування
900  –  1700
Вихідні дні – субота, неділя
Санітарний день – останній   робочий день місяця
Адміністрація
Посада ПІБ Телефон E-mail
Директор
бібліотеки
Семененко
Лариса Петрівна
707-63-61
Larysa.Semenenko@khpi.edu.ua
 
Приймальня
директора
 
707-63-07
library@khpi.edu.ua
Заступник директора
Главчева
Юлія Миколаївна
707-66-88
Yuliia.Hlavcheva@khpi.edu.ua
Заступник директора
Палєй
Тетяна Леонідівна
707-68-95
Tetyana.Palyey@khpi.edu.ua
Заступник директора
Кожушко (Побережна)
Оксана Олександрівна
707-66-88
Oksana.Kozhushko@khpi.edu.ua
Учений  секретар Одноволикова Олена Василівна 707-69-67

Olena.Odnovolikova@khpi.edu.ua

Завідувач
науково-методичного
відділу
Костроміна
Світлана Володимирівна
707-69-67
Svitlana.Kostromina@khpi.edu.ua
Завідувач відділу інформаційних
технологій та комп‘ютерного
забезпечення
Черних
Дмитро 
Ігорович
707-68-80
Dmytro.Chernykh@khpi.edu.ua
Завідувач  відділу
електронних ресурсів
707-60-93
Завідувач
інформаційно-бібліографічного
відділу
Непран
Наталія Вікторівна
707-66-47
Nataliia.Nepran@khpi.edu.ua
Завідувач відділу
комплектування документів
Могиленко
Ірина Іванівна
707-60-17
Iryna.Mohylenko@khpi.edu.ua
Завідувач відділу
наукової  обробки документів та
організації  каталогів
Кузьміна
Ірина Олександрівна
707-67-60
Iryna.Kuzmina@khpi.edu.ua
Завідувач відділу
обслуговування
науковою  літературою
Круглова
Маргарита Олександрівна
707-68-76
Marharyta.Kruhlova@khpi.edu.ua
Завідувач відділу
обслуговування навчальною
літературою
 
707-68-95
 
Завідувач відділу
культурно-просвітницької роботи
Бондаренко
Лідія Петрівна
707-68-95
Lidiia.Bondarenko@khpi.edu.ua
Завідувач відділу
зберігання фондів
Беркіна
Наталія Леонідівна
707-60-61
Nataliia.Berkina@khpi.edu.ua
Завідувач відділу рідкісних книг та рукописів
Павлова
Галина Вікторівна
707-69-89
Halyna.Pavlova@khpi.edu.ua
Завідувач відділу
документів з обмеженим режимом користування
Міненко Вікторія Миколаївна
707-69-60