Конференції, семінари

Google Scholar Profiles: наповнення

Шановні політехніки! Інформуємо, що науково-технічна бібліотека продовжує наповнювати «Електронний архів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (репозитарій) публікаціями, науковими та методичними матеріалами авторів-співробітників НТУ «ХПІ». Чекаємо на матеріали для розміщення. Просимо ознайомитися з інформацією щодо забезпечення наповнення Google Scholar Profiles.


Профіль науковця у Web of Science: інструкція до користування

Запрошуємо 23 листопада 2022 р. з 16:00 до 17:00 долучитися до вебінару «Профіль науковця у Web of Science: інструкція до користування».
Реєстрація за посиланням https://forms.gle/fjCatQHsfGa9RjwJ7
 

Онлайн-вебінар з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

1 листопада відбувся онлайн-вебінар з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Захід організовано на виконання Листа Міністерства освіти і науки України № 1/10978-22 від 20.09.2022 року.


На підтримку публікаційної діяльності!

24 жовтня 2022 року відбувся онлайн семінар для аспірантів НТУ «ХПІ». Науково-технічна бібліотека забезпечує інформаційну підтримку та сприяє публікаційній діяльності науковців. Публікації у рецензованих виданнях, що індексуються Scopus та Web of Science CC є важливим елементом, за яким оцінюється наукова діяльність вченого та університету.


«Гендер та цифрові технології в науці»

28 квітня 2022 р. о 12-00 годині запрошуємо прийняти участь у вебінарі «Гендер та цифрові технології в науці», який проводиться в рамках International Girls in ICT Day

Реєстрація за посиланням – https://forms.gle/wgCxK7pjWgqoWZaK7


Щодо впровадження в роботу Національної електронної науково-інформаційної системи «URIS»

Шановні політехніки!
Запрошуємо прийняти участь в онлайн-заході «Презентація Національної електронної науково-інформаційної системи URIS: робота з профілем дослідницьких інфраструктур», який відбудеться 15 лютого 2022 року об 11:00 годині. Вебінар проводить Державна науково-технічна бібліотека України за підтримки МОН України.
Реєстрація за посиланням: https://dntb.gov.ua/uris15

ХIХ Міжнародна школа-семінар

3 лютого 2022 року в рамках ХIХ Міжнародної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті» відбулися майстер-класи за темами: «Web of Science для педагога-науковця та педагога-практика» та «Забезпечення академічної доброчесності в закладі освіти - корисні поради». До заходів долучилося більше 250 учасників. Презентації спікерів далі.

Медіа-огляд видань до XIХ Міжнародної школи-семінару


З толерантністю в серці

1 грудня 2021 р.у науково-технічній бібліотеці пройшов міжнародний дистанційний науково-практичний семінар «З толерантністю в серці», який проводиться в рамках Міжнародного дня людей з особливими потребами (3 грудня 2021 року) та в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства». 


Сторінки