Конференції, семінари

All Digital Week

З 23 березня по 26 березня 2020 року за участі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» було проведено серію вебінарів в рамках тижня All Digital Week. До заходів долучилося більше 500 учасників з усіх регіонів України. Дякуємо аудиторії за активну участь у вебінарах, спілкування та обмін думками!


Про гранти (Web of Science Group, програми «Горизонт 2020»)

10 жовтня 2019 року у науково-технічній бібліотеці пройшов науково-практичний семінар «Авторам: ресурси Web of Science Group; інформаційний день програми  "Горизонт 2020"».
У семінарі прийняли участь більше 40 учасників з 7 академічних установ м. Харкова. 
Презентації доповідей далі.

Чим корисні ресурси Clarivate Analytics для науковців?

27 лютого 2019 року у науково-технічній бібліотеці пройшов на семінар за актуальною темою «Чим корисні ресурси Clarivate Analytics для науковців?».  У семінарі прийняли участь більше 60 учасників з академічних установ м. Харкова. Презентація семінару.


Тренінг по роботі з базою даних Scopus

18 жовтня 2018 р. у науково-технічній бібліотеці пройшов тренінг по роботі з базою даних Scopus. У тренінгу прийняли участь більше 100 учасників з 10 академічних установ м. Харкова. Доповідач - Сергій Назаровець, тренер Elsevier.


Семінари від Clarivate Analytics

14 лютого 2018 р. у науково-технічній бібліотеці пройшли семінари за актуальними темами «Стаття для науковця і установи: як, де, по чому, на що необхідно зважати при підготовці, публікації, розповсюдженні» та «Сучасне наукове видання: основні елементи, критерії та процедура відбору до Web of Science Core Collection». Доповідач - Ірина Тихонкова, к.б.н., фахівець з наукометричних ресурсів Clarivate Analytics (IP & Science Thomson Reuters).


Портфоліо викладача та науковця

Опубліковані матеріали педагогічної майстерні «Методика формування портфоліо викладача та науковця», що проходила в рамках ХV Міжнародної методичної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті» (31 січня 2018 р.)


Сторінки