Конференції, семінари

Чим корисні ресурси Clarivate Analytics для науковців?

27 лютого 2019 року у науково-технічній бібліотеці пройшов на семінар за актуальною темою «Чим корисні ресурси Clarivate Analytics для науковців?».  У семінарі прийняли участь більше 60 учасників з академічних установ м. Харкова. Презентація семінару.


Тренінг по роботі з базою даних Scopus

18 жовтня 2018 р. у науково-технічній бібліотеці пройшов тренінг по роботі з базою даних Scopus. У тренінгу прийняли участь більше 100 учасників з 10 академічних установ м. Харкова. Доповідач - Сергій Назаровець, тренер Elsevier.


Семінари від Clarivate Analytics

14 лютого 2018 р. у науково-технічній бібліотеці пройшли семінари за актуальними темами «Стаття для науковця і установи: як, де, по чому, на що необхідно зважати при підготовці, публікації, розповсюдженні» та «Сучасне наукове видання: основні елементи, критерії та процедура відбору до Web of Science Core Collection». Доповідач - Ірина Тихонкова, к.б.н., фахівець з наукометричних ресурсів Clarivate Analytics (IP & Science Thomson Reuters).


Портфоліо викладача та науковця

Опубліковані матеріали педагогічної майстерні «Методика формування портфоліо викладача та науковця», що проходила в рамках ХV Міжнародної методичної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті» (31 січня 2018 р.)


Педагогічна майстерня "Бібліотечна інноватика"

2 лютого 2017 року в бібліотеці, в рамках ХІV Міжнародної методичної школи-семінару "Сучасні педагогічні технології в освіті" пройшла педагогічна майстерня "Бібліотечна інноватика". На заході були присутні представники чотирьох міст, 34 вишів. Усього відвідали майстерню 113 бібліотекарів, науковців, колег та однодумців.


International Open Access Week 2016

25 жовтня 2016 року пройшов науково-практичний семінар "Підтримка Руху Відкритого Доступу: самоархівування в Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут". Його було проведено в рамках заходів з нагоди International Open Access Week 2016, як підтвердження реальної підтримки світового Руху Відкритого Доступу Національним технічним університетом «Національний технічний університет».


Сторінки