Конференції, семінари

ХХI Міжнародна школа-семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті»

Шановні колеги!
09 – 12 квітня 2024 р. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» проводить ХХI Міжнародну школу-семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті».
 

Онлайн-урок «До питань дії під час надзвичайних ситуацій»

      Шановні колеги!
18 березня 2024 року, з 14:00 до 15:00, відбувся онлайн-урок «До питань дії під час надзвичайних ситуацій». Спікер заходу — провідний фахівець ДСНС по Київському району ХМТГ ГРУ ГУ ДСНС України в Харківській обл.

Відеозапис 


Цикл вебінарів «Життя на рівних: взаємозалежність та відповідальність»

Запрошуємо долучитися до циклу вебінарів «Життя на рівних: взаємозалежність та відповідальність», який пройде з лютого по травень 2024 року.
Перший захід буде проведено 23 лютого 2024 р. о 10:00.
Реєстрація учасників до 22 лютого 2024 р
 

Штучний інтелект – виклик для академічної доброчесності

20 лютого 2024 р. відбувся дистанційний науково-практичний семінар «Штучний інтелект – виклик для академічної доброчесності» від European Network for Academic Integrity (Європейської Мережі Академічної Доброчесності).
 

Web of Science для наукової діяльності: базові та нові можливості

16 лютого 2024 р. запрошуємо прийняти участь у дистанційному науково-практичному семінарі «Web of Science для наукової діяльності: базові та нові можливості». 

Час: 13:00–14:00.

Реєстрація 


Вебінари від Handicap International (Humanity & Inclusion)

Шановні політехніки!

1 лютого та 2 лютого 2024 р. запрошуємо співробітників та здобувачів освіти прийняти участь у онлайн-вебінарах з питань безпечної поведінки від Міжнародної незалежної гуманітарної організації Handicap International (Humanity & Inclusion)


Мінна безпека

Шановні політехніки!
18 грудня 2023 р. о 10:00 запрошуємо співробітників та здобувачів освіти прийняти участь в онлайн-вебінарі з представниками благодійної організації «Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD Ukraine» за темою «Мінна безпека». Тривалість – 40 хвилин.

Реєстрація 


Сторінки