Конференції, семінари

Портфоліо викладача та науковця

Опубліковані матеріали педагогічної майстерні «Методика формування портфоліо викладача та науковця», що проходила в рамках ХV Міжнародної методичної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті» (31 січня 2018 р.)


Педагогічна майстерня "Бібліотечна інноватика"

2 лютого 2017 року в бібліотеці, в рамках ХІV Міжнародної методичної школи-семінару "Сучасні педагогічні технології в освіті" пройшла педагогічна майстерня "Бібліотечна інноватика". На заході були присутні представники чотирьох міст, 34 вишів. Усього відвідали майстерню 113 бібліотекарів, науковців, колег та однодумців.


International Open Access Week 2016

25 жовтня 2016 року пройшов науково-практичний семінар "Підтримка Руху Відкритого Доступу: самоархівування в Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут". Його було проведено в рамках заходів з нагоди International Open Access Week 2016, як підтвердження реальної підтримки світового Руху Відкритого Доступу Національним технічним університетом «Національний технічний університет».


Можливості платформи Web of Science (Thomson Reuters)

15 червня 2016 року в Науковій бібліотеці НТУ «ХПІ» пройшли два науково-практичні семінари, присвячені актуальним темам:

Сучасні наукові журнали: базові вимоги, формат сайту, індексація в профільних базах даних і Web of Science, doi (для членів редколегій, співробітників редакцій журналів);


Науково-практичний семінар «Сучасні інформаційні технології на службі формування бренду університету»

25 лютого 2016 року у науково-технічній бібліотеці НТУ «ХПІ» пройшов науково-практичний семінар «Сучасні інформаційні технології на службі формування бренду університету». У роботі семінару прийняли активну участь більше 40 представників бібліотек м. Харкова, дистанційну підключалися  близько 20 фахівців. Захід організовано разом з Бібліотекою Харківського національного університету міського господарства ім.О.М.Бекетова, за підтримки грантової програми «Нарощування цифрового потенціалу громадянського суспільства» Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.


Інформаційні продукти Thomson Reuters для науки

Унікальні семінари пройшли 11 лютого 2016 року в Науково-технічній бібліотеці НТУ «ХПІ» «Продукти Thomson Reuters для редакцій наукових періодичних видань» та «Продукти Thomson Reuters для науковців». Актуальні питання, які розглядалися на семінарі, викликали професійний інтерес у більше 120 учасників. Семінарb проводилися за підтримки Консорціуму e-VERUM - http://everum.org.ua/


Сторінки