Конференції, семінари

Семінари від Clarivate Analytics

14 лютого 2018 р. у науково-технічній бібліотеці пройшли семінари за актуальними темами «Стаття для науковця і установи: як, де, по чому, на що необхідно зважати при підготовці, публікації, розповсюдженні» та «Сучасне наукове видання: основні елементи, критерії та процедура відбору до Web of Science Core Collection». Доповідач - Ірина Тихонкова, к.б.н., фахівець з наукометричних ресурсів Clarivate Analytics (IP & Science Thomson Reuters).


Портфоліо викладача та науковця

Опубліковані матеріали педагогічної майстерні «Методика формування портфоліо викладача та науковця», що проходила в рамках ХV Міжнародної методичної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті» (31 січня 2018 р.)


Педагогічна майстерня "Бібліотечна інноватика"

2 лютого 2017 року в бібліотеці, в рамках ХІV Міжнародної методичної школи-семінару "Сучасні педагогічні технології в освіті" пройшла педагогічна майстерня "Бібліотечна інноватика". На заході були присутні представники чотирьох міст, 34 вишів. Усього відвідали майстерню 113 бібліотекарів, науковців, колег та однодумців.


International Open Access Week 2016

25 жовтня 2016 року пройшов науково-практичний семінар "Підтримка Руху Відкритого Доступу: самоархівування в Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут". Його було проведено в рамках заходів з нагоди International Open Access Week 2016, як підтвердження реальної підтримки світового Руху Відкритого Доступу Національним технічним університетом «Національний технічний університет».


Можливості платформи Web of Science (Thomson Reuters)

15 червня 2016 року в Науковій бібліотеці НТУ «ХПІ» пройшли два науково-практичні семінари, присвячені актуальним темам:

Сучасні наукові журнали: базові вимоги, формат сайту, індексація в профільних базах даних і Web of Science, doi (для членів редколегій, співробітників редакцій журналів);


Науково-практичний семінар «Сучасні інформаційні технології на службі формування бренду університету»

25 лютого 2016 року у науково-технічній бібліотеці НТУ «ХПІ» пройшов науково-практичний семінар «Сучасні інформаційні технології на службі формування бренду університету». У роботі семінару прийняли активну участь більше 40 представників бібліотек м. Харкова, дистанційну підключалися  близько 20 фахівців. Захід організовано разом з Бібліотекою Харківського національного університету міського господарства ім.О.М.Бекетова, за підтримки грантової програми «Нарощування цифрового потенціалу громадянського суспільства» Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.


Сторінки