Конференції, семінари

«Гендер та цифрові технології в науці»

28 квітня 2022 р. о 12-00 годині запрошуємо прийняти участь у вебінарі «Гендер та цифрові технології в науці», який проводиться в рамках International Girls in ICT Day

Реєстрація за посиланням – https://forms.gle/wgCxK7pjWgqoWZaK7


Щодо впровадження в роботу Національної електронної науково-інформаційної системи «URIS»

Шановні політехніки!
Запрошуємо прийняти участь в онлайн-заході «Презентація Національної електронної науково-інформаційної системи URIS: робота з профілем дослідницьких інфраструктур», який відбудеться 15 лютого 2022 року об 11:00 годині. Вебінар проводить Державна науково-технічна бібліотека України за підтримки МОН України.
Реєстрація за посиланням: https://dntb.gov.ua/uris15

ХIХ Міжнародна школа-семінар

3 лютого 2022 року в рамках ХIХ Міжнародної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті» відбулися майстер-класи за темами: «Web of Science для педагога-науковця та педагога-практика» та «Забезпечення академічної доброчесності в закладі освіти - корисні поради». До заходів долучилося більше 250 учасників. Презентації спікерів далі.

Медіа-огляд видань до XIХ Міжнародної школи-семінару


З толерантністю в серці

1 грудня 2021 р.у науково-технічній бібліотеці пройшов міжнародний дистанційний науково-практичний семінар «З толерантністю в серці», який проводиться в рамках Міжнародного дня людей з особливими потребами (3 грудня 2021 року) та в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства». 


Медійна та інформаційна грамотність: наступний рівень цифралізації суспільства

29 жовтня 2021 р. з 12.00 до 13.00 відбувся науково-практичний семінар “Медійна та інформаційна грамотність: наступний рівень цифралізації суспільства”, який проводиться в рамках Global Media and Information Literacy Week 2021. 


Авторський профіль Publons

13 квітня 2021 р. відбувся веб-семінар «Авторський профіль Publons». Захід організовано за запитом науково-технічної бібліотеки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Доповідач: Ірина Тихонкова, к.б.н., спеціаліст з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання Clarivate. Відеозапис та презентація.

Сторінки