Конференції, семінари

Авторський профіль Publons

13 квітня 2021 р. відбувся веб-семінар «Авторський профіль Publons». Захід організовано за запитом науково-технічної бібліотеки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Доповідач: Ірина Тихонкова, к.б.н., спеціаліст з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання Clarivate. Відеозапис та презентація.

Ідентифікація автора та установи: Google Scholar Citation

25 березня 2021 р з 11-00 до 11-40 пройшов семінар «Google Scholar Citation для науковця та установи», що проводився дистанційно в рамках ALL DIGITAL Week 2021. Доповідач: Главчева Юлія, заступник директора НТБ НТУ «ХПІ». Відеозапис та презентація.

All Digital Week

З 23 березня по 26 березня 2020 року за участі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» було проведено серію вебінарів в рамках тижня All Digital Week. До заходів долучилося більше 500 учасників з усіх регіонів України. Дякуємо аудиторії за активну участь у вебінарах, спілкування та обмін думками!


Про гранти (Web of Science Group, програми «Горизонт 2020»)

10 жовтня 2019 року у науково-технічній бібліотеці пройшов науково-практичний семінар «Авторам: ресурси Web of Science Group; інформаційний день програми  "Горизонт 2020"».
У семінарі прийняли участь більше 40 учасників з 7 академічних установ м. Харкова. 
Презентації доповідей далі.

Чим корисні ресурси Clarivate Analytics для науковців?

27 лютого 2019 року у науково-технічній бібліотеці пройшов на семінар за актуальною темою «Чим корисні ресурси Clarivate Analytics для науковців?».  У семінарі прийняли участь більше 60 учасників з академічних установ м. Харкова. Презентація семінару.


Тренінг по роботі з базою даних Scopus

18 жовтня 2018 р. у науково-технічній бібліотеці пройшов тренінг по роботі з базою даних Scopus. У тренінгу прийняли участь більше 100 учасників з 10 академічних установ м. Харкова. Доповідач - Сергій Назаровець, тренер Elsevier.


Семінари від Clarivate Analytics

14 лютого 2018 р. у науково-технічній бібліотеці пройшли семінари за актуальними темами «Стаття для науковця і установи: як, де, по чому, на що необхідно зважати при підготовці, публікації, розповсюдженні» та «Сучасне наукове видання: основні елементи, критерії та процедура відбору до Web of Science Core Collection». Доповідач - Ірина Тихонкова, к.б.н., фахівець з наукометричних ресурсів Clarivate Analytics (IP & Science Thomson Reuters).


Сторінки