Ми відкриті для всіх і кожного, хто працює на ниві освіти, культури, науки та виробництва задля процвітання України
Видача картки здійснюється у центрі реєстрації (кімн. 31, тел.: 707-66-40)
Пропонуємо долучитися до навчання на платформі UDEMY.
Для всіх студентів та співробітників НТУ «ХПІ» є можливість отримання вільного доступу до навчання на будь-якому з курсів.
UDEMY — 213 000 онлайн-відеокурсів із новими доповненнями, які публікуються щомісяця.
Детальніше
Список публікацій М. О. Подустова
Подустов Михайло Олексійович — доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри автоматизації технологічних систем та екологічного моніторингу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».
Народився 5 жовтня 1945 р.
Свій трудовий шлях М. О. Подустов розпочав асистентом на кафедрі «Автоматизація хімічних виробництв» Харківського політехнічного інституту (нині — кафедра «Автоматизація технологічних систем та екологічного моніторингу» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».
Наукова діяльність Подустова М. О. пов’язана з вирішенням найактуальніших задач щодо систем управління в екологоорієнтованому енерго- та ресурсозаощадному виробництві поверхнево-активних речовин (ПАР): одержанням сучасних безпечних ПАР, піноутворювачів для гасіння пожеж. Розроблена ним технологія одержання ПАР за підвищеним тиском вперше вирішує задачу виключення рідких та газоподібних викидів до навколишнього природного середовища.
Професор М. О. Подустов викладає навчальні дисципліни:
За роки науково-педагогічної діяльності М. О. Подустов виконав велику кількість госпдоговірних та держбюджетних наукових робіт, опублікував понад 280 наукових праць, серед яких підручники, навчальні посібники та монографії. Він автор багатьох авторських свідоцтв, патентів на корисні моделі та винаходи, статей у вітчизняних та зарубіжних виданнях.
НТУ "ХПІ"
61000, Харків, вул. Кирпичова, 2 tel:+38 (057) 707-63-61, Е-mail: library@khpi.edu.ua Cайт науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ» доступний на умовах ліцензії Creative Commons «Attribution-NonCommercial» 4.0 Всесвітня |