Окунь Антон Олександрович

Список публікацій А. О. Окуня

Окунь Антон Олександрович — кандидат технічних наук, доцент кафедри «Обробка металів тиском» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Народився 17 серпня 1985 р. у м. Харків. У 2007 р. закінчив з відзнакою Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна та отримав кваліфікацію інженера.

2007–2008 р. — технік-гідрогеолог УкрНДІ екологічних проблем; 2008–2009 р. — науковий співробітник УДНДІ «УкрВОДГЕО». У 2009 р. перейшов на роботу до Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» на кафедру «Підйомно-транспортні машини і обладнання» НТУ «ХПІ». Працював асистентом кафедри, старшим викладачем. Вивчав питання: удосконалення керування рухом візка кабельного крана; конструкційні рішення в галузі проектування та створення кабельних кранів; оптимальне керування вантажопідйомними машинами.

У 2018 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Удосконалення керування рухом візка крана за фактором позиціювання та часом виконання циклу». На теперішній час А. О. окунь працює на кафедрі «Обробка металів тиском» Навчально-наукового інституту механічної інженерії і транспорту Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Викладає дисципліни: «Автомати, автоматичні лінії та комплекси в ОМТ», «Основи САПР», «Преси-автомати та автоматичні лінії для ОМТ».

А. О. Окунь в Google Академії