Ми відкриті для всіх і кожного, хто працює на ниві освіти, культури, науки та виробництва задля процвітання України
Видача картки здійснюється у центрі реєстрації (кімн. 31, тел.: 707-66-40)
Пропонуємо долучитися до навчання на платформі UDEMY.
Для всіх студентів та співробітників НТУ «ХПІ» є можливість отримання вільного доступу до навчання на будь-якому з курсів.
UDEMY — 213 000 онлайн-відеокурсів із новими доповненнями, які публікуються щомісяця.
Детальніше
Антуан де Сент-Екзюпері
22 квітня — Міжнародний день Матері-Землі, його ще називають Днем нашого спільного затишного будинку. Свято було засновано у 2009 році на 63-й сесії Генеральної Асамблеї ООН.
Головне завдання свята — нагадати людям про нашу відповідальність перед нащадками за збереження нашого спільного дому — Землі! Ми всі тісно пов’язані з нашою планетою та усіма її екосистемами, і кожна наша дія чи рішення неодмінно відображаються на загальній картині світу, залишаючи як погані, так і добрі сліди. Ніхто з нас не хоче купатися в брудній воді, відпочивати та збирати ягоди та гриби серед куп сміття. Але ж не міфічний «хтось», а саме ми, своїми руками нищимо природу. Сьогодні стає очевидним, що кожна людина є одночасно причиною та жертвою глобальної екологічної кризи. Усі ми живемо у спільному домі, на планеті Земля, і кожен із нас впливає на його стан своїм повсякденним життям. Будь-який наш вчинок проти природи за принципом бумеранга повертається до нас самих чи наших дітей та ближніх, завдаючи шкоди здоров’ю та підриваючи матеріальний добробут.
Лише ми самі в змозі зупинити нищення природи і змінити екологічну ситуацію на краще. Нам здається, що від нас нічого не залежить. Але це не так, щоденними простими вчинками людина може зроби свій дім краще: не смітити, посадити квітку чи дерево, упорядкувати територію…
Кожен із нас повинен усвідомити, що «усі ми пасажири одного корабля на ім’я Земля» і саме від нас залежить чи затоне наш корабель, чи й надалі буде борознити простори океану.
Видання за темою "Екологія, екологічна безпека та природоохоронна діяльність" з фонду бібліотеки
НТУ "ХПІ"
61000, Харків, вул. Кирпичова, 2 tel:+38 (057) 707-63-61, Е-mail: library@khpi.edu.ua Cайт науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ» доступний на умовах ліцензії Creative Commons «Attribution-NonCommercial» 4.0 Всесвітня |