Шульга Інна Миколаївна

 
Шульга Інна Миколаївна — кандидат історичних наук, асистент кафедри інформатики та інтелектуальної власності Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (2012–2016 рр.).
Народилася 20 вересня 1976 р. на Харківщині (с. Курилівка Куп’янського району Харківської області).
У 1999 р. закінчила хімічний факультет Харківського державного університету (нині — Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна). По закінченні університету працювала вчителем хімії, інженером-хіміком. У 2002 р. прийшла на роботу до Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Спочатку працювала в науково-технічній бібліотеці, згодом — вступила до аспірантури на кафедру історії науки та техніки. Напрям наукового дослідження поєднав у собі фах та любов до історії Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». У 2015 р. І. М. Шульга захистила дисертацію за темою «Становлення і розвиток хімії у Харківських технологічному та хіміко-технологічному інститутах (1885–1949 рр.)», науковий керівник доктор історичних наук Бєсов Леонід Михайлович, та отримала наукову ступінь кандидата історичних наук.
У 2016 р. за підтримки завідувача кафедри технології жирів та продуктів бродіння професора Ф. Ф. Гладкого було видано монографію І. М. Шульги «Розвиток хімічної науки у Харківських практичному технологічному, технологічному та хіміко-технологічному інститутах».
Під час навчання в аспірантурі Інна Миколаївна отримала другу вищу освіту з інтелектуальної власності, за якою працювала в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» з 2012 по 2016 рр. на кафедрі інтелектуальної власності та інформатики. На теперішній час Шульга Інна Миколаївна — старший викладач хімії підготовчого відділення для іноземних громадян Харківського національного медичного університету.
І. М. Шульга автор понад 40 наукових публікацій. Коло наукових інтересів — історія хімії та вищої технічної освіти в Україні (наприкінці XIX – першій половині XX ст.), зокрема розвиток хімічної науки у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (1885–1949 рр.), авторське право в архівній, бібліотечній та музейній практиці, методика викладання хімії іноземним слухачам підготовчого відділення.