Opening of the exhibition of art works «Physicists and Lyrists. Dialogue»
Primary tabs
Мистецтва високе призначення
Душі прокладати міст
У світ незбагненний, широкий,
Де кожен сам по собі…
Мистецтво торує кроки,
Творить єднання світи
Тетяна Добко (Мости Мистецтва)
22 листопада 2016 року у конференц-залі бібліотеки відкрилася виставка художніх робіт «Фізики і лірики. Діалог». Захід, що об’єднав відомі українські виші, пройшов у затишній родинній атмосфері. Відвідувачі мали змогу поспілкуватися з авторами виставки, почути професійну думку фахівців, поділитися власними враженнями.
«Фізики і лірики. Діалог»… Чому саме так вирішили назвати свою виставку асистент кафедри «Загальної та експериментальної фізики» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Юлія Овчаренко та викладач кафедри «Реставрації станкового та монументального живопису» Харківської державної академії дизайну і мистецтв Олена Кишкурно? Мабуть тому, що нічого нема прекраснішого у світі за спілкування. У даному випадку це — мистецтво. А найголовніше в мистецтві — це любов, яка окрилює художника, дає наснагу та відкриває перед ним нескінченне розмаїття, що приховує в собі природа, та й саме життя.
Діалог не тільки між художниками, а й між вишами, адже Харківська державна академія дизайну та мистецтва для нас не тільки найближчий сусід, а й друг.
А сьогодні дві казкові феї занурили нас у свій прекрасний світ мистецтва — виставку художніх творів.
Як добре бути художником! Художник володіє мистецтвом, яке об’єднує у собі неперервний процес художньої творчості, що з початку свого існування формує естетичний смак, духовний розвиток людини.
Художник може відобразити красу навколишнього світу в акварельних пейзажах, пастельних малюнках. Розкішний батик чарує з першого погляду, а живопис олією – це чудо! Легенький шовк струменить тонким шлейфом, зігріває серце здавалося б давно забутими спогадами дитинства, казковими сюжетами. М’яке світло падає на великі панно казкових риб… Від такої розкоші розбігаються очі!
Тишу може передати тільки живопис. Гюстав Моро
2016