Педагогічна майстерня!

30 січня 2020 р. о 12:00 — педагогічна майстерня «​Академічна доброчесність в дії» в рамках ХVІI Міжнародної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології 
в освіті» (кімн. 63)
Програма:
12:00 -14:00 — Академічна доброчесність: сутність, принципи. Кодекс етики академічних взаємовідносин та доброчесності Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».
Система забезпечення дотримання академічної доброчесності. Ознаки порушення академічної доброчесності, запобігання проявам та контролю таких явищ.
Системи виявлення академічного плагіату та збігів у наукових текстах. Технологія їх застосування. Як сучасні сервіси визначають ознаки плагіату, чи всі текстові збіги — це плагіат, як виглядають текстові модифікації, корисні поради з якісного текстового оформлення результатів досліджень.
Використання LMS (систем управління навчанням), зокрема Moodle, з інтеграцією в них антиплагіатних програм, на прикладі Unicheck. Ця тема буде корисна всім, хто організовує та вдосконалює навчальний процес у закладах освіти, а також тим, хто впроваджує онлайн-навчання або змішане.
14:20 — Тренінг «Чим корисна система перевірки робіт на плагіат».
 
Для участі у тренінгу до 27 січня подати на адресу bibl@kpi.kharkov.ua інформацію про себе:
1. Прізвище, ім’я, по батькові
2. Назва установи
3. Електронна адреса.
 
У роботі майстерні бере участь директор Unicheck Україна – Андрій Сідляренко.
Керівник: Лариса Петрівна Семененко, директор Науково-технічної бібліотеки
Запис на майстерню триває за тел.: 057-707-69-67