Грінченко Микола Петрович

Список публікацій М. П. Грінченка

Грінченко Микола Петрович — кандидат технічних наук, доцент кафедри стратегічного управління Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Народився 15 травня 1936 р.

Трудовий шлях Миколи Петровича нерозривно пов'язаний з Харківським політехнічним інститутом (нині — Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»). Він прийшов в інститут студентом у 1960 р. По закінченню навчання в 1965 р. за пропозицією декана факультету, професора Є. Г. Голоскокова залишається працювати інженером проблемної лабораторії кафедри динаміки та міцності машин і вступає до аспірантури до професора Л. І. Штейнфольфа.

Після захисту кандидатської дисертації в 1975 р. Микола Петрович працює асистентом, а потім доцентом кафедри теоретичної механіки. У 1992 р. був призначений заступником декана інженерно-фізичного факультету, а потім факультету інформатики та управління.

З моменту заснування в 2000 р. Микола Петрович працює на кафедрі стратегічного управління, яка після реорганізації факультету інформатики та управління входить до складу факультету комп'ютерних наук і програмної інженерії. Не одне покоління студентів вдячно дбайливому вихователю за воістину батьківське ставлення і готовність допомогти в будь-якій ситуації.

Грінченко М. П. у Google Академії