Зустріч з Еріком Петерсеном в НТУ «ХПІ»!

17 вересня 2019 року о 14:30 запрошуємо на лекцію Еріка С. Петерсена «Історична й 
філософська спадщина Томаса Джефферсона у сучасному світі» та презентацію 
книги «Світло і свобода: роздуми про прагнення до Щастя» з опублікованих праць 
Слухачам лекції буде подарована книга та сертифікат Університету Вірджінії.
Захід відбудеться у Ректорському корпусі, аудиторія 12.
 
Довідка про автора:
 
Г-н Ерік Скотт Петерсен — провідний експерт з США, який вже понад 20 років займається дослідженнями праць видатного політичного діяча, третього Президента Америки Томаса Джефферсона, і редактор-упорядник книги «Світло і свобода. Роздуми про прагнення до щастя», збірки опублікованих праць Томаса Джефферсона.
Книга вийшла в США в 2004 році в "Modern Library", філії видавництва "The Random House Publishing Group" (www.modernlibrary.com) у твердій обкладинці, і була багаторазово перевидана в наступні роки.
 
За підсумками своїх досліджень пан Ерік Петерсен прочитав лекції про Томаса Джефферсона в численних університетах і лекційних залах світу, серед яких Гарвардський університет, Університет Ісландії, університет Вашингтона, Міжнародний університет Флориди, Сенат парламенту Чеської республіки, штаб-квартира Організації Об'єднаних Націй , Бібліотека Джефферсона, Шарлоттсвіль, університет економіки, Прага, Карлів університет, Прага, Санкт-Петербурзький державний університет, Санкт-Петербурзький Інститут управління і права та багато інших.
 
У своїй професійній діяльності пан Ерік Петерсен є одним з керівників однієї з найбільших юридичних фірм США і експертом з юридичних питань в галузі державного фінансування і охорони природи. Г-н Петерсен - один із засновників Національної ради з питань державно-громадському партнерству США.
 
Незважаючи на велику зайнятість, пан Ерік Петерсен вважає дуже важливим проводити зустрічі з університетською молоддю з питань тих історичних цінностей, які були залишені в працях видатного політика і якими він ділиться в ході своєї авторської лекції.
 
Книга "Light and Liberty. Reflections on the Pursuit of Happiness" представляє безперечний інтерес як для фахівців в області історії, політики, соціології, журналістики, культури, економіки, так і для сучасного широкого читача, роздумуючи про сенс і цінності людського життя.