Clarivate Analytics запрошує на вебінари

Підключайтеся 29-31 травня 2019 р до вебінарів від Clarivate Analytics щодо ефективної роботи з науковою інформацією за допомогою інструментів Web of Science.

30 травня 16:15 українською
Починаємо працювати з Web of Science правильно! Вебінар присвячений можливостям платформи. Що, як, навіщо, чому, варто чи не варто шукати на платформі. Чим можуть і не можуть допомогти науковцям ресурси Clarivate Analytics. Як отримати доступ установі. Як користуватися віддалено. Чому не всі журнали проіндексовані. Як можна знайти грант чи партнерів. Де публікуватися. І відповіді на Ваші запитання.
http://bit.ly/2M0Yi2E
 
Оновлена і єдина цього місяця, серія російською мовою з можливістю отримати сертифікат учасника, якщо відвідати не менше 90% часу кожного з 3 вебінарів і при реєстрації вказувати однакову електронну пошту.
Деталі тут https://clarivate.ru/webinars 
29 травня 10:00
Можливості Web of Science для оцінки наукової теми. Ресурси Clarivate Analytics для наукової діяльності та її аналізу: старі і нові функції. Підбір джерел наукової літератури за ключовими словами. Аналіз отриманих результатів. Визначення провідних організацій, вчених, ключових видань. Збереження отриманих даних в EndNote. Відповіді на запитання користувачів.
http://bit.ly/2W5KlnM
30 травня 10:00
Publons для вченого, рецензента, журналу та фонду. З 15 квітня авторський профіль ResearcherID став частиною Publons. Старі і нові функції оновленого ресурсу. Створення, корегування і режими Publons. Об'єднання дублюючих матеріалів. Створення автоматичного звіту з публікацій в Web of Science для групи вчених за допомогою ResearcherID та EndNote. Відповіді на запитання користувачів.
http://bit.ly/2vUAanv
31 травня 10:00
Додаткові можливості платформи Web of Science. Функції та особливості використання спеціальних пошуків: в пристатейній літературі, за автором, розширений. Особливості індексації матеріалів в спеціалізованих базах на платформі. Основні прийоми хижацьких видань, які вводять в оману авторів щодо поточної або майбутньої представленості документів на ресурсах Clarivate Analytics.
http://bit.ly/2E8KJaW