Мелодія кольору!

25 квітня 2018 року о 10:30 у конференц-залі бібліотеки (кімн. 63) відбудеться відкриття виставки художніх творів сучасних українських художників Сергія та Валентини Качиних.
 
Качин Сергій Іович народився в 1966 р. в м. Кіровоград Свердловської області. У 1982 р. закінчив навчання в Уральському училищі прикладного мистецтва. Згодом закінчив факультет психології Харківського державного університету. Займався декоруванням та художньою обробкою скла в різних художніх техніках. Автор вітражів, які нині прикрашають багато будівель в Україні та Росії.
Член Національної спілки художників України. Є постійним учасником групових і персональних виставок. Його роботи знаходяться в музеях та приватних колекціях багатьох країн світу. У 2010 році організував і очолив Творче об'єднання художників і майстрів м. Чугуєва.
Сьогодні Сергій Іович характеризує себе так: «Вільний художник, нещодавно вирішив присвятити себе цій справі цілком. Місце проживання — Україна».
 
Качина Валентина Вікторівна народилася 1956 року в сел. Есхар, Україна. Член творчого об'єднання художників міста Чугуєва, учасниця всеукраїнських та міжнародних виставок. Роботи знаходяться в приватних колекціях України, Росії, США та Китаю. Вона реалізує себе через мистецтво дарувати і пізнавати мистецтво іншим у художній школі м. Чугуєва.
Запрошуємо усіх бажаючих!