Поезія єднає серця... 21 березня — Всесвітній день поезії!

У поета тільки слово,
Тільки слово, більш нічого —
Слово правди і свободи,
Слово гідності і честі,
Слово мужності і віри,
І любові, і надії…
                  
Іван Коваленко
 

Весна — це свято для всіх поетів. Це пора, коли все оживає і серце наповнюється теплом весняного повітря, коли сонце починає свій переможний шлях по небосхилу і хочеться жити, любити, кохати і писати вірші…

21 березня — Всесвітній день поезії свято, яке відзначається щороку в день весняного рівнодення

Всесвітній день поезії, виведений в окреме свято, дозволяє замислитися про здатність віршів і рифм пробуджувати в людині її творчі здібності.

Шанують поетичне слово і в нашому університеті. Наші студенти і викладачі відрізняються не лише потягом до техніки, але і любов'ю до мистецтва, в тому числі й до поезії. З НТУ «ХПІ» пов'язані долі таких непересічних поетів, як Сергій Шелковий, Ніна Супруненко, Ірина Евса, Ганна Яновська, Микола Манжос, Анна Мінакова, Олександр Романовський, Михайло Красіков, Марія Єфремова, Ольга Смірнова, Віктор Міщенко, Леонід Черкашин… Але ми впевнені, що таких творчих особистостей у нашому колективі дуже багато. Тож від щирого серця вітаємо поетів-політехніків зі святом Поезії. Бажаємо мирного неба, сповнення творчих задумів та мрій. Хай Ваше слово буде завжди потрібним, лікує душу і приносить кожному читачеві задоволення, а відтакбуде вічним.