Гідність – як філософія життя!

12 жовтня 2017 року о 14:30 запрошуємо до кінолекторію на перегляд фільму «Білий птах з чорною ознакою» (науково-технічна бібліотека, 4 поверх, конференц-зал).
 
«Білий птах з чорною ознакою»  відома стрічка режисера Юрія Іллєнка, яку було зафільмовано на Київській кіностудії ім. Олександра Довженка в 1970 році. Це поетична симфонія українського кіно. Український кінокритик, кінознавець Лариса Іванівна Брюховецька в статті, присвяченій 40–річчю фільму, писала: «Білий птах...» тогочасні зарубіжні критики порівнювали з майстерно виписаною фрескою, у якій є багаті барвисті національні строї, архітектура, музика, танець, живопис, різьблення, народні пісні й поезія. Він зітканий з історичної правди і творчої фантазії, з любові й болю за українців, які на рідній землі були позбавлені безжурно-щасливого життя».
Одну з головних ролей в фільмі зіграв Іван Васильович Миколайчук — талановитий український кіноактор, кінорежисер, сценарист, у творчому доробку якого 34 ролі в кіно9 сценаріїв2 режисерські роботи.