Україна і світ: гуманітарно-технічна еліта і соціальний прогрес

6 квітня 2017 року з 12-30 до 14-30 у конференц-залі науково-технічній бібліотеки (кім. 63) відбудеться круглий стіл «Роль толерантності та інтеркультурних комунікації в підвищенні якості освітнього процесу у вищому навчальному закладі». Захід проводиться в рамках роботи щорічної Міжнародної науково-теоретичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Україна і світ: гуманітарно-технічна еліта і соціальний прогрес».

У роботі круглого столу візьмуть участь представники Ректорату НТУ «ХПІ», експерти у сфері роботи з іноземними студентами та об'єднаннями громадян (представники міської адміністрації), представники діаспор і громадських організацій, викладачі та студенти вищих навчальних закладів міста Харкова.

В рамках круглого столу планується продовження роботи зі зміцнення міжконфесійного та міжкультурного діалогу, спрямованого на сприяння інтеграції представників діаспор міста Харкова в соціокультурний простір України за допомогою розширення для них доступу до якісної середньої та гуманітарно-технічного вищої освіти, а також репрезентації традицій і духовно культурної спадщини країн, що представляються діаспорами міста Харкова.
За підсумками роботи круглого столу «Роль толерантності та інтеркультурних комунікації в підвищенні якості освітнього процесу у вищому навчальному закладі» почесні гості і всі зареєстровані учасники будуть нагороджені сертифікатами.

Вхід вільний.

Контактна особа з питань реєстрації та участі в роботі круглого столу:
Начальник відділу забезпечення якості освітньої діяльності НТУ «ХПІ»
Людмила Гарник
Моб. тел .: +38 (063) 44-36-824,
E-mail: Milla.garnyk@gmail.com