Доступ з локальної мережі університету

З 20 лютого 2017 року строком на 1 місяць відкрито тимчасовий доступ до електронної бібліотеки ВД «Грєбєнніков».
 
УВАГА! Під час тестування не будуть доступні матеріали 2016-2017 рр.
 
Електронна бібліотека Grebennikon має зручний рубрикатор по 250 темам, докладні інструкції до статей, можливість пошуку статей за автором, назвою і ключовими словами.
У розділі «Маркетинг» розглянуто абсолютно всі аспекти маркетингу, в тому числі реклама та теорія реклами, брендинг, інтернет-маркетинг, дослідження споживачів, маркетингові стратегії, комунікаційна політика, директ-маркетинг, маркетинг послуг та ін.
 
Розділ «Менеджмент» в першу чергу зацікавить керівників і топ-менеджерів організацій. По даній тематиці електронна бібліотека пропонує статті, присвячені питанням управління проектами, структурного і стратегічного менеджменту, кадрового менеджменту, логістики. У переліку є перекладні роботи іноземних фахівців.
 
Розділ «Фінанси» – це перелік статей 3 спеціалізованих журналів: «Управління корпоративними фінансами», «Управління фінансовими ризиками», «Управлінський облік і фінанси». В даному розділі  розкриваються теми фінансового аналізу, бюджетування, планування інвестицій, ризик-менеджменту, податкового планування, бухгалтерського та управлінського обліку.
 
Розділ «Персонал» охоплює область кадрового менеджменту: мотивація, оплата праці, нематеріальна мотивація, навчання і тренінг, лояльність персоналу та ін. Значна кількість досліджень присвячена психологічним аспектам управління кадрами.