На захисті єдиної України

11 жовтня 2018 року о 1245 відбудеться літературний вечір до Дня захисника Вітчизни.

Дорогі друзі! Запрошуємо Вас до конференц-залу Науково-технічної бібліотеки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (4 поверх, кімн. 63) на зустріч з українською письменницею Людмилою Охріменко, яка представить читачам дві свої книги:

«Пригоди мухи в окропі на окупованій території». Героїня потрапляє у обставини, які позбавляють її вибору. Чи допоможуть їй подруги дитинства? Чи зможе вона врятувати поранених? Чи допоможе стареньким сестрам Медвинським не втратити родинний скарб? Чи стане у неї сил, щоб врятувати собак, які живуть у притулку? І зрештою, чи можливо сподіватися на особисте щастя, коли тобі сорок з гаком?

«Пригоди дорослого Буратіни жіночої статі». Зневірившись у власних силах, Наталя залишає Батьківщину і їде на заробітки за кордон. Вона навіть не уявляє, які неймовірні пригоди чекають на неї! Життя не починається у п’ятдесят, але воно вирішує, як ти проживеш наступні півсотні. Цим твором авторка започатковує серію романів про пригоди українки, яка отримала можливість у зрілому віці зустріти свою справжню долю.

На заході буде також буде представлено книгу Генадія Фіміна «Доброволець «Сумрака». Цей твір — як заява про злочин. Книга, в якій описано дивовижну долю автора, що пережив викрадення і полон терористів у червні 2014 року, коли на Донбасі вже відбулися гарячі бої між українською армією та російськими військами. Це книга-спогад про непростий і страшний час початку російської агресії в Україні.

Захід приурочено до Дня захисника України. Вхід вільний.

Фотозвіт