Імідж науковця та університету

8 листопада 2017 р. пройшов науково-практичний семінар «Кроки вченого на шляху формування та підвищення власного іміджу». Захід відбувся з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та  з нагоди Science Week у Харківській області.

На науково-практичному семінарі обговорювалися актуальні питання корректного представлення наукового доробку та відомостей про ученого у наукометричних системах Web of Science, Scopus, Google Scholar, та у глобальному інформаційному просторі Інтернет. У заході прийняли участь 36 учасників з академічних установ м. Харкова. Усі бажаючі мали можливість отримати відповіді на питання.

Презентації доповідей:

  1. Ресурс Registry of Research Data Repositories (re3data.org) для наукових досліджень. Семененко Лариса Петрівна, директор НТБ НТУ «ХПІ»
  2. Коректна презентація здобутків науковця і установи через ResearcherID та ORCID. Автоматичне створення звітів з публікаційної діяльності. Тихонкова Ірина Олександрівна, спеціаліст з навчання Clarivate Analytics
  3. Комплексне використання інструментів Web of Science, Scopus, Google scholar для формування іміджу ученого. Главчева Юлія Миколаївна, заст. директора НТБ НТУ «ХПІ»