Смоловик Раїса Федорівна

Список публікацій Р. Ф. Смоловик

Смоловик Раїса Федорівна — кандидат економічних наук, професор кафедри економічного аналізу та обліку Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (до 2019 р.)

Народилася 24 лютого 1935 р.

Раїса Федорівна закінчила Харківський політехнічний інститут (нині — Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут») у 1958 р. Подальша трудова педагогічна та наукова діяльність Р. Ф. Смоловик тісно пов’язана з цим навчальним закладом. Вона працювала в університеті з 1964 р. Раїса Федорівна пройшла шлях від асистента до доцента, кандидата економічних наук. З 2005 р. вона — професор кафедри економічного аналізу та обліку. За її участю видано багато методичних вказівок, учбових посібників.

Смоловик Раїса Федорівна тривалий час була заступником голови комісії Методичної ради Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» з методів активізації навчального процесу, членом комісії Методичної ради Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» з проведення конкурсів бакалаврських дипломних робіт, магістрів та спеціалістів. За значний вклад у процес підготовки спеціалістів Раїса Федорівна має велику кількість подяк та почесних грамот ректорату університету, міських та обласних організацій. У 1978 р. вона одержала нагрудний знак «За відмінні успіхи в роботі» в галузі вищої освіти.

У Раїси Федорівни понад 240 публікацій, значна частина яких — наукового i науково-методичного характеру. Методичні розробки професора Р. Ф. Смоловик з активних методів навчання були експоновані на виставках досягнення у навчальному процесі у м. Москві та Києві.

Р. Ф. Смоловик у Google Академії

Джерело інформацій: Довгих років життя і творчих успіхів! / [Колектив кафедри економічного аналізу та обліку] // Політехнік. — 2010. — 15 березня (№ 7–8). — С. 5.