Лебедєв Володимир Володимирович

Список публікацій В. В. Лебедєва

Лебедєв Володимир Володимирович — доцент, кандидат технічних наук кафедри технології пластичних мас і біологічно активних полімерів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

В. В. Лебедєв народився в 1980 р.

У 2004 р. закінчив Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» за спеціальністю: «Хімічна технологія високомолекулярних сполук» та продовжив навчання в аспірантурі. В 2010 р. захистив кандидатську дисертацію за темою: «Оптично прозорі люмінесцентні меламіно-формальдегідні олігомери» під керівництвом професора Авраменко В. Л.

Подальша трудова біографія Володимира Володимировича тісно пов’язана з кафедрою технології пластичних мас і біологічно активних полімерів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». За роки своєї роботи на кафедрі В. В. Лебедєв займав посади: асистента, викладача, старшого викладача, доцента.

Лебедєв В. В. викладає курси:

  • Технологія виробництва високомолекулярних сполук;
  • Полімерне матеріалознавство та інше.

Коло наукових інтересів доцента В. В. Лебедєва: синтез та дослідження прозорих полімерів з люмінесцентними властивостями та дослідження вторинних полімерних композиційних матеріалів.

За період наукової діяльності опублікував більш ніж 60 наукових робіт, в тому числі — 3 авторських свідоцтва на винаходи та патенти в співавторстві з викладачами кафедри. Має 5 методичних вказівок до лабораторних робіт і навчальних дисциплін і 1 навчальний посібник з грифом МОН України — «Теорія та методи дослідження і випробування пластмас, клеїв і герметиків».

В. В. Лебедєв в Google Scholar