Гура Тетяна Віталіївна

 
Гура Тетяна Віталіївна — професор кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами НТУ «ХПІ», заступник завідуючого кафедрою з навчально-методичної роботи, доцент, кандидат педагогічних наук. 
Т. В. Гура народилася 8 березня 1962 р. у селищі міського типу Шевченково, Харківської області (Україна).
У 1994 р. закінчила біологічний факультет Харківського державного університету за спеціальністю «Біологія», кваліфікаціябіологія, викладач біології та хімії. У 2002 р. отримала другу вищу освіту в Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна за спеціальністю «Психологія», кваліфікація — психологія.
У 2012 р. захистила кандидатську дисертацію та отримала диплом кандидата педагогічних наук № 006824. З 2014 р. доцент кафедри педагогіки і психології управління соціальними системамиЗагальний стаж роботи — 33 роки. Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах ІІІ–ІV рівня акредитації — 9 років, у тому числі в НТУ «ХПІ» — 9 років. Основні етапи педагогічної діяльності у вищих навчальних закладах ІІІ–ІV рівня акредитації: 2006–2009 рр. — асистент кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами НТУ «ХПІ»; 2009–2012 рр. — старший викладач кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами НТУ «ХПІ»; з вересня 2012 р. — доцент кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами НТУ «ХПІ»; з вересня 2014 р. й до теперішнього часупрофесор кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами НТУ «ХПІ». 
За високий професіоналізм, бездоганну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виховання студентської молоді, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, високі досягнення у професійній діяльності Тетяна Віталіївна неодноразово нагороджувалась почесними грамотами Харківської обласної державної адміністрації.
Основні наукові інтереси: педагогічні аспекти формування та виховання особистості в технічному університеті, психологія становлення та розвитку лідерства.