До Всесвітнього дня психічного здоров’я

10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров’я, покликаний підвищити рівень обізнаності суспільства про проблеми психічного здоров’я та мобілізувати зусилля на його підтримку.
З нагоди свята колективи кафедри Педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І. А. Зязюна НТУ «ХПІ» та науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ» бажають всім психічного здоров’я та гармонії у житті!

Кампус на порталі Coursera!

Відкрито власний кампус Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» на порталі Coursera! Приєднуємося до кампусу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» - вхід з використанням корпоративної електронної пошти (*.khpi.edu.ua) університету.
Це доступ до понад 5200 курсів і 2200 керованих проектів від провідних університетів і партнерів Coursera! 
 Детальніше


30 вересня — Всеукраїнський день бібліотек!

Колектив науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ» щиро вітає політехніків з Всеукраїнським днем бібліотек! Бажаємо всім мирного неба, творчої наснаги, здоров’я, успіхів у навчанні та науковій роботі!


До уваги співробітників НТУ «ХПІ»!

Діє дистанційний режим подачі до НТБ переліків публікацій від осіб, які приймають участь у конкурсі на заміщення посади або проходять процедуру отримання вченого звання (рішення Методичної ради університету від 1 лютого 2022 р.)!


День фізичної культури і спорту

10 вересня 2022 року Україна відзначає День фізичної культури і спорту. Цього дня привітання приймають спортсмени-професіонали та усі поціновувачі здорового способу життя.

Прийміть найщиріші вітання від Науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ» з нагоди СВЯТА!


Сторінки