БУДІВНИЦТВО ТА АРХІТЕКТУРА

Технічне відділення Харківської міської управи оприлюднило «Обов'язкові постанови стосовно будівельних питань для мешканців м. Харкова, та правила для виклопотання дозволу на виконання будівельних робіт».
У Харкові, за проектом О. М. Ґінзбурґа, було побудовано житловий будинок на Плетнівському провулку, № 7.
Було побудовано, за проектом О. М. Бекетова, споруду для Вищих жіночих курсів і споруду на Єпархіальній вулиці для Харківських вищих комерційних курсів, в якій розташувався Харківський комерційний інститут. У 1920 р. він був реорганізований у Харківський інститут народного господарства. Комісаром в інститут був призначений студент ХТІ Лев Мойсейович Майєр, згодом — професор хімії, завідувач кафедри Хіміко-технологічного інституту, заступник директора Науково-дослідного вуглехімічного інституту в Харкові.
Будівельний комітет Харківської міської управи, під головуванням архієпископа Антонія, оголосив конкурс проектів на будівництво церкви на 2 тис. осіб в українському стилі на Петінській вулиці.
Харківська повітова земська управа побудувала два дерев'яних мости через річку Уди в Жихарі та на станції Пересічна вартістю понад 100 тис. крб.
Побудовано елеватори ємністю:  1 млн. пудів — у Харкові,  500 тис. — у Лихачовому,  600 тис. — у Барвінковому та  500 тис. пудів — у Сватовому.
ХТІ провів торги (тендер) з переторгом на роботи з ремонту будівель інституту.
Було складено та видано топографічний «План Харькова с прилегающими пригородами и поселками» інженером-технологом О. М. Ґінзбурґом, спільно із землеміром-таксатором Н. Б. Жаврідом.