Проекту «Бібліотечний арт-простір» — 1 рік!

У червні 2024 р. виповнився 1 рік зі старту проекту «Бібліотечний арт-простір»! Вітаємо політехніків та партнерів з річницею! Бажаємо творчої наснаги, креативних ідей та плідної співпраці!

З нагоди річниці започаткування бібліотечного арт-простору «Там, де здійснюються мрії…» співробітниками Інформаційно-ресурсного центру «Без бар’єрів» НТБ НТУ «ХПІ» було проведено низку заходів. У рамках підписаних угод, на території закладів-партнерів пройшли виїзні семінари та тренінги: історична подорож «З глибини віків нам сяє мудре слово» до Дня слов’янської письменності та культури (Територіальний центр надання соціальних послуг Слобідського району м. Харкова), «Дитинства яскрава мить» до Дня захисту дітей (КЗ «Публічна бібліотека Височанської Селищної ради»), «Стоп-паніка. Відновлення ресурсів за допомогою арт-терапії». Для учасників освітнього процесу, мешканців Харківщини та внутрішньо-переміщених осіб (ВПО) проведено групу психологічної підтримки «Емоційне перезавантаження» (ЦБС Слобідського району).

Під час цих зустрічей у людей є можливість поділитися переживаннями про події, відчути підтримку інших учасників групи, а також знайти способи, як підтримувати себе та близьких у складні часи, побути в спільноті людей, які розуміють і підтримують одне одного. Дорослих учасників турбують питання, зокрема, як підтримати себе та близьких, як керувати емоціями в складні часи, як вгамувати біль і знайти себе в нових життєвих умовах, як планувати в часи невизначеності та де знайти ресурси для цього.

На сьогодні бібліотеки є не лише культурно-інформаційними центрами, а й територіями емоційної безпеки та зоною психологічного комфорту, де кожен, хто потребує уваги та турботи, отримують психологічну підтримку та допомогу при вирішенні життєвих труднощів, що особливо актуально і важливо під час воєнного стану.

Вітаємо всіх з річницею та запрошуємо до співпраці!

Фото: