План заходів «З толерантністю в серці»:
7 квітня 2022 року – Тренінг «Мої бажання – мої можливості» до Міжнародного дня здоров’я;
1 червня 2022 року – Соціокультурна акція «Ми діти твої, Україно!» до Міжнародного дня захисту дітей;
24 серпня 2022 року — Віртуальна виставка живопису «Рідне місто моє!» до Дня Незалежності України;
10 жовтня 2022 року — Онлайн-тренінг «Адаптація до навчального процесу» до Всесвітнього дня психічного здоров’я;
1 грудня 2022 року – Міжнародна науково-практична конференція «З толерантністю в серці» до Міжнародного дня людей з особливими потребами.

Добрий початок 2023 року!

Науково-технічна бібліотека розпочала новий рік активною співпрацею з навчальними закладами м. Харкова. На початку січня 2023 року Інформаційно-ресурсний центр «Без бар’єрів» та Харківська спеціалізована школа I-III ступенів №114 Харківської міської ради провели ряд спільних заходів.


3 грудня — Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

Щороку, 3 грудня, в Україні відзначається Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Розуміючи актуальність та важливість соціальної підтримки здобувачам вищої освіти з особливими освітніми потребами та створення інклюзивного середовища, 3 грудня 2021 року в Науково-технічній бібліотеці НТУ «ХПІ» розпочав роботу Інформаційно-ресурсного центру «Без бар’єрів» 


До Всесвітнього дня психічного здоров’я

10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров’я, покликаний підвищити рівень обізнаності суспільства про проблеми психічного здоров’я та мобілізувати зусилля на його підтримку.
З нагоди свята колективи кафедри Педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І. А. Зязюна НТУ «ХПІ» та науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ» бажають всім психічного здоров’я та гармонії у житті!

День фізичної культури і спорту

10 вересня 2022 року Україна відзначає День фізичної культури і спорту. Цього дня привітання приймають спортсмени-професіонали та усі поціновувачі здорового способу життя.

Прийміть найщиріші вітання від Науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ» з нагоди СВЯТА!


Кожна людина — унікальна особистість!

Вітаємо колектив Навчально-наукового медичного інституту НТУ «ХПІ» зі святом — Днем медичного працівника! Мирного неба, здоров’я, творчої наснаги, професійних звершень на ниві освіти та науки!
Науково-технічна бібліотека приділяє увагу інформаційним потребам кожного користувача та інформує про зміни в законодавстві України у сфері охорони здоров’я. До Вашої уваги колекція нормативних документів  з питань реабілітації людей з особливими освітніми потребами, захисту їхніх прав, свобод та гідності та актуальні зміни у законодавстві України.

«Ми діти твої, Україно!»

Три місяці воєнного стану та війни. З 24 лютого 2022 р. все змінилося. Складно усвідомити і прийняти реальність. Дуже складно переживають це діти. Вони потребують постійної підтримки дорослих. У зв’язку з цим, науково-технічною бібліотекою організовано соціально-культурну акцію «Ми діти твої, Україно!». Захід присвячено Міжнародному дню захисту дітей, який щорічно відзначається 1 червня!


Мої бажання – мої можливості

Людинанайвищий продукт земної природиАле для того, щоби насолоджуватися
скарбами природилюдина має бути здоровою, сильною та розумною
І. Павлов.
Щорічно 7 квітня світ відзначає Всесвітній день здоров’я. Головна мета свята – звернути увагу суспільства на важливість здорового способу життя та вчасної профілактики захворювань. Всесвітній день здоров’я вперше було відзначено у 1948 році. 7 квітня – дата створення Всесвітньої організації охорони здоров’я. Відзначення Дня здоров’я – одна з перших ініціатив, з якою виступила Асамблея охорони здоров’я при ООН практично відразу ж після створення організації.
 

З толерантністю в серці

1 грудня 2021 р.у науково-технічній бібліотеці пройшов міжнародний дистанційний науково-практичний семінар «З толерантністю в серці», який проводиться в рамках Міжнародного дня людей з особливими потребами (3 грудня 2021 року) та в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».