План заходів «З толерантністю в серці»:
7 квітня 2022 року – Тренінг «Мої бажання – мої можливості» до Міжнародного дня здоров’я;
1 червня 2022 року – Соціокультурна акція «Ми діти твої, Україно!» до Міжнародного дня захисту дітей;
24 серпня 2022 року — Віртуальна виставка живопису «Рідне місто моє!» до Дня Незалежності України;
10 жовтня 2022 року — Онлайн-тренінг «Адаптація до навчального процесу» до Всесвітнього дня психічного здоров’я;
1 грудня 2022 року – Міжнародна науково-практична конференція «З толерантністю в серці» до Міжнародного дня людей з особливими потребами.

Кожна людина — унікальна особистість!

Вітаємо колектив Навчально-наукового медичного інституту НТУ «ХПІ» зі святом — Днем медичного працівника! Мирного неба, здоров’я, творчої наснаги, професійних звершень на ниві освіти та науки!
Науково-технічна бібліотека приділяє увагу інформаційним потребам кожного користувача та інформує про зміни в законодавстві України у сфері охорони здоров’я. До Вашої уваги колекція нормативних документів  з питань реабілітації людей з особливими освітніми потребами, захисту їхніх прав, свобод та гідності та актуальні зміни у законодавстві України.

«Ми діти твої, Україно!»

Три місяці воєнного стану та війни. З 24 лютого 2022 р. все змінилося. Складно усвідомити і прийняти реальність. Дуже складно переживають це діти. Вони потребують постійної підтримки дорослих. У зв’язку з цим, науково-технічною бібліотекою організовано соціально-культурну акцію «Ми діти твої, Україно!». Захід присвячено Міжнародному дню захисту дітей, який щорічно відзначається 1 червня!


Мої бажання – мої можливості

Людинанайвищий продукт земної природиАле для того, щоби насолоджуватися
скарбами природилюдина має бути здоровою, сильною та розумною
І. Павлов.
Щорічно 7 квітня світ відзначає Всесвітній день здоров’я. Головна мета свята – звернути увагу суспільства на важливість здорового способу життя та вчасної профілактики захворювань. Всесвітній день здоров’я вперше було відзначено у 1948 році. 7 квітня – дата створення Всесвітньої організації охорони здоров’я. Відзначення Дня здоров’я – одна з перших ініціатив, з якою виступила Асамблея охорони здоров’я при ООН практично відразу ж після створення організації.
 

З толерантністю в серці

1 грудня 2021 р.у науково-технічній бібліотеці пройшов міжнародний дистанційний науково-практичний семінар «З толерантністю в серці», який проводиться в рамках Міжнародного дня людей з особливими потребами (3 грудня 2021 року) та в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».