Вітання Станіслава Миколайовича Пазиніча

Станіславе Миколайовичу, ми знаємо Вас як неперевершеного педагога-політехніка, фахівця і вченого, віртуоза філософської думки, чарівника слова і володаря студентських сердець, високо ерудовану особистість, чуйну і щиру людину. У нашому університеті Ви працюєте вже майже сорок років. За цей час близько сорока тисяч студентів мали щастя ознайомитися з основами професіоналізму й людяності у високому розумінні цих слів.
Леонід Леонідович Товажнянський, ректор НТУ "ХПІ", д-р. техн. наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України.
Станіслав Миколайовичфілософ за покликанням. Це завдяки йому студентська молодь намагається пізнавати алгоритми мудрості, щоб мати уявлення про світ в цілому, про людину, її місце в цьому світі та усвідомлювати власний духовний світдумки, ідеї, відчуття.
Василь Леотієвич Ганоцький, Народний художник України,
професор, завідувач кафедри живопису ХДАДМ.
Широта його наукових інтересів дивує, його багато чисельні наукові роботи в різноманітних сферах об'єднує одна загальна особливістьнаукова сумлінність найвищої проби, повне неприйняття імітації, підробки й гри в науку, неослабне, натхненне бажання і спроможність постійно вчитися. Його принцип життя, згідно якому він живе весь час – ніколи і нічого не просити у держави, розраховуючи лише на себе. Його славнозвісний афоризм знайомий багатьом: "Лебедіючий проханець і філософречі несумісні".
Василь Григорович Кремень, Президент АПН України, академік НАН і АПН України,
д-р філософ. наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України.
Роки промайнули як птахи в польоті. Але в пам'яті назавжди залишилися теплі спогади про нашу бурхливу студентську, натхненну цілеспрямованістю, барвисту філософську юність. А саме головне надбання, чим пишаємося і нині, так це те, що ми, молодь 60-х років минулого століття, увібрали в себе, добропорядність, безкорисливість дружніх стосунків, які закарбувалися так глибоко в наших серцях, що супроводжують наше життя і до тепер.
Леонід Васильович Губернський, ректор Київського Національного університету
ім. Т.Г.Шевченка, д-р філософ. наук, професор, академік НАН У країни.
Станислав Николаевич владеет чудесным даром "заряжать" хорошим настроением, позитивной энергией и оптимизмом даже на расстоянии.
Удивительнейший человек! Наслаждается каждой минутой в этой жизни! Спешит жить, спешит радоваться сам неповторимой красотой жизни и побуждает к этому других.
Дорогой Станислав Николаевич! Вы светлый человек.
Галина Петровна Балабанова, ректор Киевского института
восточной лингвистики и права.
Бог озолотив його прекрасними людськими якостями: виключно рідкісним аналітичним складом розуму, безмежною любов'ю до людей, багатоманітними інтересами в житті.
Мені імпонує його шляхетна делікатність, люб'язність, ввічливість, вишукане мистецтво компліментарності, дивовижна галантність, висока культура спілкування з людьми, енергетика закладена в цій яскравій людині, величезна закоханість в неосяжний світ живої природи. Одного разу я його запитала: "Станіславе Миколайовичу, а коли Ви це все встигаєте робити, адже Ви ще й займаєтесь медитацією, а взимку "моржуванням"? Відповідь була несподіваною і лапідарною: "Я сплю чотири, максимум п'ять години на добу".
Вікторія В'ячеславівна Бондаренко,
декан факультету "Дизайн середовища" ХДАДМ.
Профессор Пазынич С. Н. на протяжении нескольких лет плодотворно сотрудничает с кафедрой ЮНЕСКО "Философия человеческого общения". При его вдохновляющем непосредственном участии выпущены два первых номера научно-теоретического журнала "Философия общения: философия, психология, социальная коммуникация".
Я не перестаю постоянно восхищаться его неизменной устремлённостью в будущее, переполненностью всевозможными благодатными идеями, любовью к родным, друзьям и близким, за что мы, его друзья, очень благодарны, и дарим ему, в свою очередь, глубокое чувство любви.
Сергей Александрович Заветный, зав. кафедрой ЮНЕСКО
"Философия человеческого общения", д-р. философ. наук, профессор.
Стас справжній моряк, адже моряк не стогне і не плаче, він мужній і надійний друг. І ось з тих пір наша дружба продовжується і до цього часу.
Такі риси характеру Станіслава Миколайовича як мужність, чесність, порядність закоханість в науку і мистецтво виливаються в змістовні наукові праці і педагогічну майстерність. В них він розробляє новаторські ідеї логіки та філософії, досліджує проблеми феномену професійної культури та його місця у філософії освіти.
Бажаю Вашій гармонійній родині барвистого, злагодженого в радощах і щасті життя.
Микола Никифорович Корнєв, завідувач кафедри соціальної психології КНУ ім. Т.Г. Шевченка,
д-р філософії, професор.
Станислав Николаевич многое унаследовал генетически от своих родителей, развил и проявил эти качества в процессе обучения в школе, пребывания на срочной службе в Военно-морском Балтийском флоте, потом в Киевском государственном университете им. Т. Г. Шевченка, приобретая профессию философа-педагога.
Ныне, Станислав Николаевич известный философ, ученый, профессор, талантливый своими гуманистическими качествами ЧЕЛОВЕК. И счастливы все те, кто у него учился и учится сейчас, кто имеет возможность общаться с ним каждый день. СПАСИБО ТЕБЕ, НАСТОЯЩИЙ ДРУГ И КОЛЛЕГА, ЗА ТО, ЧТО ТЫ ЕСТЬ.
Анатолий Федорович Кузьменко, художник, профессор ХГАДМ.
Знаю його не тільки як талановитого вченого і блискучого педагога, але і як неординарну особистістьлюдину щиросердну і променистої душі, потужної працездатності і високої іманентної культури. Мені імпонує його любов до художнього мистецтва, до класичної музики і хореографії, адже ще в студентські роки він був солістом ансамблю "Молодість". Не було жодного театру в Києві на сцені якого Стас не танцював: "Болеро" Ревеля, "чардаш", "полонез", "гопак", "мазурку", які він майстерно виконував і викликав бурхливі оплески глядачів.
В'ячеслав Олександрович Кудін,  ректор Київського інституту соціальних
і культурних зв'язків ім. св. Княгині Ольги, д-р філософ. наук, професор.
Знаю Станислава Николаевича как рассудительного, мудрого, толерантного, бескорыстного, аккуратного во всем, беспристрастного и объективного, имеющего изысканный эстетический вкус бессребреника. Он не любит поддаваться лишним политическим эмоциям, но вместе с тем является неутомимым оптимистом-патриотом, всегда преисполненным жизненной энергии, с веселым и жизнеутверждающим характером, с умением ценить достоинство каждой личности и готовностью прийти на помощь в трудную минуту.
Николай Иванович Михальченко, член-корреспондент НАН Украины,
Президент АПН Украины, д-р философ. наук, профессор.
Станіслав Миколайович є справжнім інтелектуалом-мислителем. Йому притаманна моральнісна домінанта, іманентна психологічна спрямованість на педагогічну діяльність і щира любов до студентів, яку підробити чи удавати протягом тривалого часу, що вона є, практично неможливо, здатність бути цікавим для будь-якої аудиторії, здатність так спілкуватись з нею, що у кожного учасника складається враження, начебто професор спілкується саме з ним особисто. Працювати з ним як зі співавтором легко і приємно.
Така багатогранність може бути властива тільки справді талановитій людині.
Олександр Пономарьов, канд. техн. наук,
професор, професор кафедри ППУСС НТУ "ХПІ".
Яркая неординарная личность, всесторонне талантливый человек, Вы, глубокоуважаемый Станислав Николаевич, являете собой пример истинного представителя национальной элиты. Высокий уровень Ваших научных исследований, Ваша чуткость и сердечность обеспечили Вам заслуженный авторитет и любовь всех, кто имеет счастье работать и общаться с Вами.
Мы уверены в успешном достижении Вами самых смелых жизненных целей, в осуществлении всех Ваших планов и надежд.
Проректор НТУ "ХПИ", заведующий кафедрой педагогики управления социальными системами,
лауреат Государственной премии Украины, академик Академии политических наук Украины,
доктор педагогических наук, профессор   А.Г.Романовский
Як талановитий педагог і вчений Ви завжди підкреслювали значущість глибокого розуміння гуманітарних дисциплін, особливо філософії і своїми моральнісними та високими професійними якостями подавали приклад слухачам трепетного і натхненного ставлення до постійного набуття й поглиблення знань.
Бажаємо Вам, Станіславе Миколайовичу, міцного здоров'я, творчого довголіття, сімейного щастя, вдячних учнів, відданих та щирих друзів.
Ректор Харківської медичної академії післядипломної освіти,
професор Хвисюк О.М. Голова прфкому ХМАПО, доцент Храброва І.О