Портфоліо викладача та науковця

Понад 80 освітян із 12 організацій 31 січня 2018 року взяли участь у роботі педагогічної майстерні «Методика формування портфоліо викладача та науковця», що проходила в рамках ХV Міжнародної методичної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті».

Вони мали нагоду ознайомитися із сучасними вимогами та тенденціями щодо змісту, структури, оформлення традиційних та електронних портфоліо. Учасники ознайомилися із сучасними сервісами та зразками електронного портфоліо, що вже використовуються в українських і закордонних вишах, та зразками портфоліо, що вже запроваджуються при проведенні атестації. Обговорювалася актуальна тема формування достовірного образу ученого у інформаційному середовищі: особливості формування та використання авторських профілів та ідентифікаторів.

Презентації доповідей:

  1. Портфоліо як перспективна форма представлення професійних досягнень та діяльності викладача Непран Наталія Вікторівна, завідувач інформаційно-бібліографічного відділу НТБ НТУ «ХПІ»
  2. Методика формування портфоліо викладача та науковця Семененко Лариса Петрівна, директор НТБ НТУ «ХПІ»
  3. ResearcherID та ORCID. Show yourself Тихонкова Ірина Олександрівна, спеціаліст з навчання Clarivate Analytics
  4. Образ вченого в інформаційному просторі: забезпечення ідентифікації в системах. Авторські профілі і ідентифікатори (ORCID; ResearcherID; Scopus; Google scholar) Главчева Юлія Миколаївна, заст. директора НТБ НТУ «ХПІ»