«Історію роблять звичайні люди» — соціокультурна акція!

21 лютого 2018 р. о 14:35 – зустріч з політехніками — учасниками АТО. Обмін думками: «Що має статися у житті людини аби вона склала свій вирішальний вибір у житті?» (кімн. 63, конференц-зал бібліотеки);
22 лютого 2018 р. о 9:40 – зустріч із журналістом, громадським активістом, координатором Харківського Євромайдану Володимиром Чистиліним (м. Харків,
вул. Манізера, 4, Харківський комп’ютерно-технологічний коледж НТУ «ХПІ», конференц-зал). Перегляд фільму «Герої не вмирають».

   

З надією мати Бога молила,
Щоб він уберіг її рідного сина.
Негода корила, мороз дошкуляв,
З братами до неба син зір підіймав.
Майданівське небо їм пахло зорями,
Дебальцівське — широких ланів просторами.
Звичайні люди скрізь творять історію,
Та Час лише назове їх Героями!
 
Довідка:

   Володимир Чистилін, журналіст, громадський активіст, координатор харківського Євромайдану, автор і продюсер фільму «Герої не вмирають», який був показаний на Першому Національному каналі України (2017 р.). Більше 20 років працює у ЗМІ, головний редактор газети «Громадянське суспільство», член НСЖУ, продюсер студії «Док.Кіно.Трансформації», автор циклу кінопрограм «Метанойя», де через літературу намагається дати відповідь на актуальні проблеми сьогодення. Нагороджений державною нагородою – медаллю «25 років Незалежності» за розвиток демократії на Харківщині.

  За межею духу свободи (роздуми від автора)

   Документальний фільм «Герої не вмирають» (англ. мовою – «Heroes never die»).
Виробництво студії «Док кіно трансформація» (м.Харків, Україна), 2015 рік.
Автор і продюсер Володимир Чистилін
Режисер – Дмитро Коновалов
Музика – гурт «Даха Браха»
Переклад англійськими субтитрами
  Фільм «Герої не вмирають» є першим дослідженням внутрішнього голосу драйверів української революції. За словами автора і продюсера фільму, журналіста Володимира Чистиліна: «Історію роблять не якісь супер герої, а звичайні люди, якими ми і хотіли показати наших хлопців з харківського Євромайдану. Це кіно про кохання та жертовність, віру та прагнення свободи, пошуки сенсу життя та трансформацію суспільства».
   Через долю трьох сміливих чоловіків — Владислава Зубенка, Євгена Котляра і Юрія Паращука, які загинули за свободу та незалежність України під час розстрілу Небесної Сотні 20 лютого 2014 року — у кінострічці розкривається тема героїв і відповідає на питання: як ними стають, що має статися у житті людини, аби вона склала свій вирішальний іспит у житті?
   Цей фільм — оголений нерв емоцій, роздумів, відвертих спогадів, які передають дух Майдану.
   Як зазначив відомий поет і філософ Ігор Померанцев (м.Прага, Чехія): «Фільм «Герої не вмирають» зроблений в дусі грецької трагедії з катарсисом, де вдало перетинається хроніка та спогади очевидців».
   Кінострічку вже презентували у Харкові і Києві, у зоні АТО та на центральних телеканалах.