Про гранти (Web of Science Group, програми «Горизонт 2020»)

10 жовтня 2019 року у науково-технічній бібліотеці пройшов на науково-практичний семінар «Авторам: ресурси Web of Science Group; інформаційний день програми "Горизонт 2020"».  У семінарі прийняли участь більше 40 учасників з 7 академічних установ м. Харкова.

Ресурси Web of Science Group для авторів

Доповідач: Ірина Тихонкова, к.б.н., інформаційно-аналітичні ресурси та навчання Clarivate Analytics (IP & Science Thomson Reuters).

Презентації:

Інформаційний день програми “Горизонт 2020” в НТУ «ХПІ» 

Доповідачі:

Валентина Андрущенкопровідний науковий співробітник Національного центру зі співробітництва з Європейським Союзом у сфері науки і технологій державного підприємства «Центр науково-технічної інформації та сприяння інноваційному розвитку України».

Людмила Костроваканднауккерівник Національного контактного пункту Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» при Національному університеті «Києво-Могилянська академія» 

Теми:

1. Програма «Горизонт 2020». Можливості в рамках напрямку «Розповсюдження досконалості та поширення участі у програмі «Горизонт 2020».
2. Індивідуальні гранти Європейської Ради Досліджень – нова робоча програма 2020 року (конкурси, умови, вимоги до здобувачів).
3. Нова Рамкова програма Європейського Союзу «Горизонт Європа» - нові можливості грантової підтримки.

4. Актуальні конкурси за тематичними напрямами «Європа у світі, що змінюється: Інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства» та «Безпечні суспільства – захист свободи та безпеки Європи та громадян».
 

Дякуємо учасникам за активне обговорення.

Всі бажаючі мали можливість отримати відповіді на питання.